Дитячий одяг гурт

Для гуртових покупців, обсяг одноразової закупівлі яких перевищує 20’000грн., діє знижка в розмірі 7% від вартості замовлення, зробленого в інтернет-магазині!

Одним із напрямків діяльності компанії «Тіко-Маркетинг» є виробництво і доставка дитячого одягу гуртом. Наш одяг – це гурт від виробника.

На нашому складі завжди є в наявності готовий жіночий, чоловічий, дитячий одяг для гуртового продажу. Жіночий трикотаж гуртом включає в себе різноманітні жіночі піжами, комплекти білизни, футболки, майки, труси, плаття, нічні сорочки. Чоловічий трикотаж гуртом презентований футболками, майками, трусами, штанами і різноманітними комплектами. Асортимент трикотажних виробів, який ми пропонуємо, постійно оновлюється відповідно до випуску нових моделей. Наразі, основним напрямком виробництва є одяг для дітей.

Якщо Вас цікавить дитячий одяг гуртом за доступними цінами – також звертайтеся до нас! Ми можемо запропонувати гуртовикам широкий асортимент і різноманітну кольорову гаму одягу для дітей власного виробництва. Дитячий трикотаж гуртом – це найрізноманітніші різнокольорові футболки, шорти, майки, комбінезони, напівкомбінезони, повзунки, комплекти, піжами, плаття, дитячі костюми для хлопчиків та дівчаток.

Гуртовий продаж трикотажу – це прекрасна пропозиція для взаємовигідної співпраці всім, хто займається продажем одягу для жінок, чоловіків та дітей. Замовляючи трикотаж гуртом у нас, Ви внесете різноманітність і суттєво поповните свій асортимент трикотажної продукції.

Хороший вибір товару, система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта, обробка замовлень протягом одного робочого дня та оперативні доставки одягу гуртом дозволяють нашим клієнтам своєчасно оновлювати асортимент і постійно розвивати свій бізнес! Ви завжди зможете обрати оптимальний для Вас спосіб оплати і доставки замовлення.

ПКФ «Тіко-Маркетинг» здійснює доставку замовлення в будь-який куточок України.